Malostranské Náměstí, Praha - Malá Strana

Pronájem Byt 4+1 45 000 Kč 200 m²
Malostranské Náměstí, Praha - Malá Strana


Popis

Pronajmu slunný byt 4+1 ve třetím patře domu bez výtahu. Celková výměra bytu je 200 m², včetně velké terasy o velikosti 20 m². Byt se nachází v krásném historickém domě.

Byt se skládá z předsíně (cca 8 m²), koupelny s WC I. (cca 10 m²), koupelny s WC II. (cca 10 m²), samostatné WC III. (cca 6 m²), obývacího pokoje (cca 45 m²), samostatné kuchyně (cca 23 m²), pokoje I. (cca 15 m²), pokoje II. (cca 15 m²), pokoj III. (cca 35 m²), věžíčky/pracovny (cca 5 m²), chodby s šatními skříněmi (cca 8 m²) a prostorné terasy (cca 20 m²). Okna do klidné ulice a vnitrobloku. Na zemi je dřevěná podlaha (trámy) a dlažba. Byt prošel v nedávné době kompletní rekonstrukcí. Vytápění je řešeno vlastním el. kotlem. Všechny místnosti jsou vybaveny klimatizací.

Byt se nachází v klidné ulici na Praze 1 – Malostranské náměstí 262/9, poblíž Karlova mostu a parku Kampa. V místě je perfektní dopravní dostupnost. Tramvajová zastávka Malostranské náměstí je vzdálena 1 minutu chůze. V těsné blízkosti se nachází restaurace, knihovna, škola i školka.

Byt je určen k dlouhodobému pronájmu a je kompletně vybaven krásným a luxusním nábytkem vč. pračky a sušičky, které k bytu patří.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem bytů 4+1 objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej