Prodej  rodinného domu 161 m², pozemek 1 056 m², Unhošť, okres Kladno

Prodej Dům 9 136 072 Kč 1056 m²
Unhošť, okres Kladno
původní cena 9 123 072 Kč


Popis
V zastoupení developera nabízíme k prodeji nízkoenergetický dům (polovinu dvojdomu ID 42A) v rezidenční čtvrti na hranici Křivoklátských lesů. Konceptem projektu je nabídnout moderní bydlení v přírodě se snadnou dostupností do Prahy. V nabídce je pouze omezený počet domů, v lokalitě není povolena další výstavba.
Moderní architektura splňuje veškeré požadavky na současný trend bydlení.
Stavba je zděná technologií Livetherm s výbornými protihlukovými i tepelně izolačními vlastnostmi. Podlahové vytápění značky Heatflow má samostatné ovládání k regulaci teploty v každé místnosti. Průměrná úspora na vytápění je cca 20%, oproti standardním systémům, je to podpořeno i kvalitními okny s trojskly!

Dispozice domu o velikosti 5+kk s podlahovou plochou 172 m2 na celkovém pozemku o výměře 1 056 m2 poskytuje v přízemí domu obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, pokoj pro hosty nebo pracovnu, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, šatnu a předsíň. V prvním patře je ložnice s vlastní privátní koupelnou, šatnou a terasou, dva pokoje a další koupelna s vanou.
Dům je orientován na severní, západní i jižní stranu, celý dům je během dne prosvětlen.
V ceně je garáž o výměře 20 m2 pro 1 automobil a parkovací stání pro druhý vůz před domem.

Prodej domu je možný ve třech variantách provedení:
1. white walls :
Exteriéry - kompletně zastřešení domu, včetně světlíkových oken, klempířských prvků, kompletní fasáda domu včetně obložení, okna, vstupní dveře, garážová vrata. Retenční nádrže na dešťovou vodu. Zpevněné plochy, tj. příjezdová cesta a parkovací stání, garáž - zámková dlažba.
Interiéry - podlahové topení v celém objektu, komín a zaústění pro krb či krbová kamna, ale interiér je bez obkladů a dlažeb a podlahových krytin; interiérové stěny jsou s omítkami, bez interiérových dveří, bez kuchyňské linky a ostatních zařizovacích předmětů; tzn. pouze základní rozvody elektro, vody a odpadů. Inzerovaná cena je v tomto provedení.
2. Standard:
Výstavba je kompletně dokončena na klíč, včetně kuchyňské linky. Dokončené interiéry si můžete prohlédnout ve vzorovém domě, provedení je i nafoceno ve fotogalerii inzerce.
Cena v realizaci standard je 11 027 822.- Kč.
3. Smart:
Dům můžete realizovat v provedení smart home. Cena je stanovena individuálně na základě technologických požadavků.

Pro více informací k nabídce, termínům dokončení a prohlídce vzorových nemovitostí mě kontaktujte.

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej