Prodej bytu 2+kk 50 m², Kytlická, Praha 9 - Prosek

Prodej Byt 2+kk 4 575 000 Kč 50 m²
Kytlická, Praha 9 - Prosek


Popis
Okrajová část Proseku se slušným parkováním, stanicí metra nedaleko, plná zeleně, dětských hřišť, s řídkou zástavbou menších panelových domů a novostaveb.
Dovolujeme si Vám zde nabídnout ke koupi byt 2+kk s lodžií, o celkové užitné výměře 50m2 (byt 41,54m2 + lodžie 6,96m2 + komora vedle bytu 1,47m2).
Byt je v pěkném stavu viz. přiložené foto/video - plovoucí podlahy v kombinaci s dlažbou, plastová okna, zděná koupelna se sprchovým koutem (toaleta zůstala oddělena) a moderní kuchyňská linka s varnou deskou a digestoří, troubou, mikrovlnnou troubou a myčkou.
Dále jsou v bytě nové veškeré interiérové dveře, stejně tak bezpečnostní/protipožární vstupní, dobré úložné prostory zajišťuje skříň ve vstupní chodbě a také komora hned vedle bytu.
Tento byt je nadstandardně slunný díky velkým oknům, která jsou opatřena žaluziemi a jež vedou na prostornou lodžii, která se rozprostírá po celé délce bytu.
Lodžie je zasklena mobilním systémem, který velice jednoduše můžete složit a kochat se výhledem jihozápadním směrem – do zeleného parku, kde jsou jen dětská hřiště a pěší zóna.
Jako budoucí vlastníci jistě oceníte komorní atmosféru pouze třípatrového revitalizovaného domu. Náš byt se nachází v prvním patře (2.NP), takže absence výtahu vůbec nevadí. Na patře máte jen dva sousedy, v celém vchodě je pouze 11 bytů. Sousedské vztahy jsou velmi přátelské, o čemž svědčí i dobře fungují a zároveň hospodařící SVJ.
Lokalita s dobrou dopravní dostupností (metro Prosek či Střížkov v docházkové vzdálenosti), pestrými nákupními možnostmi (Penny, Billa, Lidl) a plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí.
Osobní vlastnictví - hypotéka lze - s jejím vyřízením Vám rádi pomůžeme - spolupracujeme se všemi bankami na trhu, v případě zájmu jsme pro Vás schopni zajistit lepší podmínky než u standardních nabídek.
Garantujeme naprosto harmonický převod vlastnického práva k bytové jednotce + bezpečný převod kupní ceny - notářská či bankovní úschova dle preference klienta.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 2+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej