Praha - Žižkov

Prodej Byt 2+kk 5 400 000 Kč 57 m²
Praha - Žižkov


Popis

Prodáváme náš byt, ve kterém prožili velkou část života naši prarodiče, v Hořanské ulici v Praze na Žižkově.

Bytový dům prochází v posledních letech postupnou rekonstrukcí společných prostor (došlo již např. k výměně oken a revitalizaci vnitřního dvora; obnovy doznaly i vnitřní společné prostory bytového domu, vyměněny byly např. všechny vchodové bezpečnostní dveře do bytových jednotek, nové stoupačky).

Byt o celkové výměře 56,5 m2 (+ 3 m2 sklep) se nachází ve 3.NP objektu. V domě není výtah.

Byt se nachází v opravdu klidné části Žižkova, docházkově 2 minuty od parku Židovské pece a dětského hřiště. Všechny služby jsou v blízkém okolí, tramvajové a autobusové zastávky jakbysmet, cca 6 minut tramvají nejbližší stanice metra (Želivského).

V blízké vzdálenosti od bytu (hned za rohem) dobře zásobený obchod s potravinami a další služby (Lidl 700m, Kaufland 2km). Pár desítek metrů od domu i Mateřská škola Jeseniova.

Byt je připraven na rekonstrukci, není však ve špatném stavu, že by se takto nedal využívat. Očekává se ale, že jeho nový majitel si ho vybaví vlastním zařízením, zrekonstruuje sociální zařízení a kuchyňskou linku a vybaví jednotku novými finálními povrchy a výmalbou. Bytová jednotka je nyní vyklizena a připravena na předání.

Obývací pokoj je propojen s kuchyní (30 m2), dále je k dispozici samostatná ložnice (15,5 m2), oddělená koupelna (2,1 m2) a WC (1 m2), prostorná spíž/šatna (2 m2), předsíň (2,20m2) a chodba/hala (3,80m2).

Jde o velmi chytře řešenou bytovou jednotku o dispozici 2+kk, plně vyhovující mladému či staršímu páru - nebo mladé začínající rodině jako "startující bydlení". Umístění bytového domu v zelené části Žižkova, v dosahu parku i dětských hřišť - ale stále jen pár minut od nejužšího pražského centra napovídá, že jde o místo k pražskému bydlení takřka ideální.

Za důležitou zmínku stojí i vnitroblok domu, který je k užívání všemi majiteli sousedících bytových domů - vnitřní dvůr je udržován v čistotě a je oázou klidu pro všechny majitele. Potkávají se zde při lekcích jógy, bylo tu zřízeno dětské pískoviště.

Okna do ulice jsou západním směrem, okna do vnitrobloku směrem východním.

Společné prostory domu jsou udržované, SVJ dobře funguje a průběžně se investuje/rekonstruuje/udržuje.

Parkování na modrých zónách pro rezidenty v okolí bytového domu, a také placené parkování v dosahu.

Na byt máme hezké vzpomínky, bude se v něm novým majitelům velmi hezky bydlet.

Bytovou jednotku prodáváme, protože v naší rodině již nemá dalšího využití.

Byt si prodáváme přímo, bez jakéhokoliv zprostředkovatele.

Prosíme realitní kanceláře, aby nás kvůli prodeji tohoto bytu nekontaktovaly.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 2+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej