Prodej  chalupy 200 m², pozemek 4 188 m², Vrchovany, okres Česká Lípa

Prodej Dům 3 500 000 Kč 4188 m²
Vrchovany, okres Česká Lípa


Popis
Nabízíme k prodeji chalupu, nacházející se v krásném prostředí vesničky Vrchovany, která leží v oblasti Máchova kraje a je na hranici CHKO Kokořínsko. K nemovitosti o zastavěné ploše cca 176 m2 náleží pozemky o celkové rozloze 4188 m2. Dispozice: 1.NP - zádveří, chodba se schodištěm do patra, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, WC, koupelna, hospodářská část, 2. NP má 3 pokoje, WC s koupelnou, pavlač a schodiště na půdu. Dům je určen k celkové rekonstrukci dle vlastních představ. El. přípojka 230/400 V, obecní vodovod, žumpa, vytápění bylo řešeno kamny na tuhá paliva.
Nemovitost je vhodná jak trvalému bydlišti, tak k rekreaci. Nabízí se zde spousta možností ať pro rekreaci, koupání, turistika, cyklostezky, jízdy na koních, houbaření, klidné prostředí v kouzelné přírodě, tak i například založení vlastní farmy.
Doporučuji osobní prohlídku. Případné financování nemovitosti Vám zajistíme za nejlepších možných podmínek na trhu. Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej