503 15 Hradec Králové

Prodej Dům cena neuvedena
503 15 Hradec Králové


Popis
Prodám nemovitost vhodnou k podnikání na adrese:
Klenice 6, 503 15 Nechanice, bývalý velkoobchod s textilem. CENA DOHODOU.
Dům o velikosti přibližně 10 x 20 metrů se nachází přímo u hlavní silnice E442, v poloviční vzdálenosti mezi Hradcem Králové a Jičínem. Objekt je kolaudován na velkoobchod a maloobchod a tomu účelu sloužil do konce roku 2019. Nabízím vybavený, zabezpečený a funkční objekt, ve kterém lze okamžitě pokračovat v podnikání, a pozemky a zařízení patřící k nemovitosti. Celková plocha včetně zastavěných pozemků činí 508 m2.
Stáří objektu je asi 150 let a během této doby prošel různými rekonstrukcemi. Od roku 1992 byla opravena fasáda a štíty, některá okna, udělány všechny nové podlahy, nové rozvody elektriky, vody, kanalizace, instalace aku kamen, boilerů, modernizace WC včetně vytápění. Objekt je napojený na vodovodní řád a má zhotovenou přípojku na plyn (hlavní uzávěr plynu je na zdi objektu). Na dvoře je vlastní studna s nepitnou vodou.
Dům byl původně postaven jako hospoda s bytem. Předcházející majitel v něm bydlel a provozoval obchod se smíšeným zbožím a malý denní lokál. V době socialismu provozovala objekt Jednota Hradec Králové. Od roku 1992 sloužila tato nemovitost k provozování Velkoobchodu s textilem a několik let i jako obchod se smíšeným zbožím.
Dům je vystavěn z pískovcových kamenů a pálených cihel. Masivní zdi zajišťují v horkém létě příjemné klima a tlumí hluk ze silnice. Střecha je sedlová a v současnosti do ní nezatéká. Plochou je natočena k jihu, takže by bylo možné nainstalovat panely na výrobu elektrického proudu. Půda je vyklizená a je na ní přístup zvenčí.
WC je samostatný objekt zateplený, vytápěný, 2 mísy, pisoár, a úklidová výlevka, boiler, umývadlo a aku kamna.
Objekt je rozdělen chodbou na dvě části. V jedné polovině je velký sál (bývalý prodejní sklad) a v druhé polovině je pomocný sklad, stylový salonek (s kuchyňkou) asi pro 14 lidí a obytná kancelář se sprchovým koutem. Pod kanceláří se nachází sklep.
Kontakt*** *mail: klenice@centrum.cz
***********mobil: 604 567 963 Hátle

Upozornění:
Toto je přímá nabídka majitele nemovitosti.
*****Nemám zájem o služby realitní kanceláře ani realitního makléře ani obchodníka s nemovitostmi. ****

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej