753 01 Přerov

Prodej Dům 3 960 000 Kč
753 01 Přerov


Popis
Realitní kancelář – Peška nabízí ve výhradním zastoupení vlastníka k prodeji 2 samostatně stojící rodinné domy v Hranicích.
Tyto domy, stojící v bloku, se nabízí jako celek.

Větší dům, typ okál, má 2 nadzemní podlaží o celkové užitné a podlahové ploše větší jak 200 m2 a zatím nevyužitou půdu o rozloze dalších cca 100 m2.
V 1.NP rodinného domu je garáž, dílna, 2 sklady, prádelna s WC, technická místnost, kotelna a schodiště. Podlahová plocha tohoto podlaží je 100 m2.
Ve 2. NP je prostorná vstupní hala, 4 pokoje, kuchyně, jídelna, balkon, koupelna, 2xWC, schodiště do 1.NP a schodiště do podkroví. Podlahová plocha tohoto podlaží je 100 m2.
Interiér domu je ve skvělém stavu, po rozsáhlé celkové revitalizaci včetně vnitřního zateplení.
Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod, kanalizaci a plynovod. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem s rozvodem do radiátorů v obou nadzemních podlažích domu.
Příjezd k nemovitosti je po obecní zpevněné komunikaci s možností parkování na vlastním pozemku.
PENB–G.

Druhý rodinný dům je zděný, přízemní, částečně podsklepený, o zastavěné ploše cca 150 m2. Větší část domu je po rozsáhlé celkové rekonstrukci interiéru a disponuje menší vstupní halou a bytovou jednotkou 2+1 s příslušenstvím o podlahové ploše cca 90 m2.
Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci. Plynovod je na hranici pozemku.
Vytápění je zajištěno elektrickým kotlem s rozvodem do podlahového topení a krbovými kamny.
Koupelna je vybavena jak vanou, tak sprchovým koutem.
Přibližně 60 m2 tohoto domu není v současnosti využíváno. Tyto prostory lze libovolně upravit, tedy přebudovat na pokoje, případně na relaxační zázemí RD a zvýšit tak komfort bydlení či rozšířit užitnou plochu na celých 150 m2 zastavěné plochy. Nezrekonstruovaná část domu má oddělený vchod, což umožňuje i zbudování nové, zcela samostatné bytové jednotky.
Příjezd k nemovitosti je po obecní zpevněné komunikaci s možností parkování na vlastním pozemku.
PENB–G.

Celková plocha nabízených pozemků je 1003 m2.
Celková zastavěná plocha oběma nemovitostmi je 261 m2.
Podlahová a užitná plocha obou staveb je více jak 370 m2.

S ohledem na široké možnosti využití obou nemovitostí, ať již k bydlení, podnikání, skladování, či ubytování většího počtu osob, (případně ke kombinaci těchto aktivit), doporučujeme osobní návštěvu a prohlídku nabízených rodinných domů, kterou Vám ochotně zajistí naše pobočka v Olomouci.
Upřesňující dotazy k této nabídce Vám rádi zodpovíme na uvedeném telefonním čísle.

Cena zahrnuje veškeré služby realitní kanceláře, kompletní právní servis včetně advokátní úschovy a předání nemovitosti.

S případným financováním koupě Vám rádi pomohou poradci našeho hypotečního centra. Možnost posouzení vhodného financování je zdarma, do 2 dnů.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej