693 01 Břeclav

Prodej Dům 4 400 000 Kč
693 01 Břeclav
původní cena 4 500 000 Kč


Popis
, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej Vinného sklepa s apartmánem, včetně kompletní výbavy pro výrobu vína, v lukrativní části Strachotína, ulice Sklepní. Jedná se o dům z roku 1972, který průběžně procházel rekonstrukcí. V přízemí kuchyňka, společenská místnost, vinný sklep, v patře byt 1+kk, včetně terasy, kuchyňské linky, sprchového koutu a samostatného Wc. Apartmán zkolaudován jako ubytovací zařízení, vše připraveno k okamžitému využívání.
Do objektu zavedena voda z vlastní studny, odpad sveden do obecní kanalizace. Objekt se nachází přímo na frekventované cyklostezce kaskády Pálavských jezer. Součástí prodeje je pozemek s venkovním posezením, zasahující až k vodní hladině Strachotínského rybníka. Objekt je ve velmi dobrém stavu. Jedná se o velice atraktivní místo vhodné jak k odpočinku, tak ke komerčnímu využití. Doporučuji prohlídku této nemovitosti. Ev. číslo: 630315. Energetický štítek: G (320 kWh/m2/rok).

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej