U Hostavického potoka, Praha - Hostavice

Prodej Dům 10 600 000 Kč 90 m²
U Hostavického potoka, Praha - Hostavice
původní cena 10 800 000 Kč


Popis

Prodej dvougeneračního/investičního řadového domu, 2 byty velikosti 2+kk.
Prodám novostavbu řadového investičního domu rozděleného na dva samostatné byty 2+kk v Praze 14 - Hostavice v ulici U Hostavického potoka. Dolní byt má rozlohu okolo 50m2 se zahradou okolo 100m2 a druhý horní byt má rozlohu okolo 40m2 a terasou okolo 16m2. Oba byty jsou dlouhodobě tržně pronajmuty dobrým nájemníkům. Nový dům, kolaudace byla v létě 2019, energetický štítek B - velmi úsporná budova, tepelné čerpadlo, vytápění v podlaze. Internet je zaveden. Dům je nekuřácký. Celková rozloha pozemku je okolo 215m2

Částečně zařízené oba byty, komplet dvě nové kuchyňské linky vybavené spotřebiči - digestoře, myčky, ledničky s mrazáky, trouby, varné desky. Vestavěné skříně.
K bytům náleží parkovací stání na pozemku a před domem, samostatný vchod, koupelna a kuchyň. 
Samostatné koupelny vybavené věšáky a zrcadlovými skříňkami. Celý dům je vybaven stropními svítidly, na oknech jsou namontované garnýže a moderní žaluzie na oknech. Na zahrádce je zahradní domek na nářadí.
V domě je zaveden vysokorychlostní internet.

V bezprostřední blízkosti je školka, obchod s potravinami, joga studio, vinotéka, hřiště, cyklostezka atd. Vše v dochazkové vzdálenosti 2 minuty od domu. 8 min chůze je supermarket Albert, kavárna a bus zastávka MHD (cca 10 minut na metro Rajská zahrada, dále přímé spoje na metro Palmovka, Hloubětín a depo Hostivař). Možnost 13 min vlakem z Dolních Počernic na Hlavní nebo Masarykovo nádraží (vlak linka S1, S7, platí na základní open card). 

Velmi nízké měsíční poplatky na byt 2000 Kč včetně elektřiny, vody, internetu atd.
Pokud máte vážný zájem, pište prosím soukromé zprávy.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej