675 32 Třebíč

Prodej Dům 600 000 Kč
675 32 Třebíč


Popis
Prodám rodinný dům v obci Bačkovice, nedaleko Jemnice – okres Třebíč. Dům je ve stavu započaté rekonstrukce. V domě jsou již vyměněná stará dřevěná okna za nová plastová – trojsklo. Na konci domu, v místě bývalého chléva, je postavena příčka, díky které v této části domu vznikl nový prostor, prozatím plánovaný jako sklep. Obytná část domu má prozatím dispozici 2+1. Na konci domu je již zmíněný bývalý chlév, o který je možno obytnou část domu rozšířit. Nad domem se nachází velmi prostorná půda, která se v případě zájmu může přebudovat v rozsáhlé podkroví. Krovy, trámy a celá střecha vč. krytiny jsou v dobrém stavu, během rekonstrukce je však potřeba vyměnit některé trámy a tašky za nové. Půda je kompletně vyklizená. Strop v přízemí (podlaha půdy) je trámová.

Dvůr domu je uzavřený a tak zajišťuje dostatek soukromí. Na pozemek se vchází/vjíždí zastřešeným prostorným vjezdem s bránou. Ve dvoře se nachází vydatná studna. V zadní části pozemku se nachází asi čtyři metry vysoká zeď bývalé stodoly, nad kterou se nachází ještě zahrada o velikosti 80m2. Za touto zahradou je pozemek oplocen novým plotem z pletiva.

V obci je zaveden plyn, nejbližší plynová přípojka se nachází na vedlejším domě. Do domu je zavedena elektřina.

Velikost celého nabízeného pozemku je 862m2.

RK nevolat, děkuji.

Cena: 600 000,-Kč

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej