360 01 Karlovy Vary

Prodej Pozemek 1 100 400 Kč
360 01 Karlovy Vary


Popis
Prodej poslední volné stavební parcely v malé a klidné rezidenční lokalitě v obci Pila u Karlových Varů.

Parcela obdélníkového tvaru s plochou 1048m2 a cenou 1.050 Kč/m2 je napojena na veškeré inženýrské sítě (příjezdovou komunikaci, elektřinu, vodu a kanalizaci) a má celodenní oslunění s ideální orientací - výhledem na jihovýchod a vstupem ze severní hrany (krátké přípojky/úspora nákladů). Územním plánem je určena k výstavbě rodinného domu venkovského typu (max. 2 nadzemní a jedno podzemní podlaží plus podkroví).

Obytná lokalita je situována v hezkém a čistém přírodním prostředí po levé straně na příjezdu do Pily a z poloviny je již zabydlená novými rodinnými domy. V obci je k dispozici základní občanská vybavenost (obchod, restaurace, lékař, sportovní areál, pravidelná autobusová linka) a v jejím okolí mnoho turistických tras, cyklotras, rybníků a krásných lesů k rekreaci a houbaření. Nedaleko se nacházejí dvě golfová hřiště (Golf Háje a Golf Resort Olšová Vrata) a přehrada Stanovice. Vzdálenost do sousední obce Kolová je 2 km, do Karlových Varů 10 km.
Hezký pozemek s ideální velikostí a tvarem, navíc za příznivou cenu – doporučujeme!

CENA: 1.100.400 Kč /parcela

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej