273 51 Kladno

Prodej Dům 6 898 750 Kč
273 51 Kladno


Popis
Představujeme nový rezidenční projekt Bydlení V Zátiší, v lokaci Unhošť na Kladensku. Projekt reprezentuje moderní bydlení v klidné a přitom atraktivní lokalitě, pouhých 10 min autem od Prahy! K prodeji bude postupně nabídnuto celkem 9 nízkoenergetických trojdomů a 1 dvojdům. Jedná se tedy celkem o 29 viladomů s dvoupatrovými bytovými jednotkami. Každá nabízená nemovitost má již v rámci ceny vlastní zahradu, vyhrazené 1-2 venkovní parkovací stání (u většiny nabízených nemovitostí) , separátní úložnou kóji a prostornou terasu v přízemí domu. Dvoupatrové stavby se budou pyšnit energetickým štítkem třídy A+. Viladomy jsou postupně stavěny ve 3 etapách. První etapa bude kompletně dokončena v létě roku 2020.
Vysoký standard domů (jednotek) již v kupní ceně mimo jiné zahrnuje: tepelné čerpadlo pro každý byt, velkoformátovou dlažbu, titanovou vanu v koupelně, podlahové vytápění ve všech místnostech! V rámci koupě nemovitosti je možný klientský výběr barevných kombinací podlah, dveří a obkladů v koupelně od developerem předurčených subdodavatelů. Více informací o použitých materiálech najdete na webových stránkách www.bydlenivzatisi.cz či Vám je rádi ukážeme osobně ve vzorkovně v místě projektu. Jedná se o nízkoenergetické bydlení, které svým obyvatelům ušetří výraznou finanční částku za provoz domácnosti za celý rok.

V rámci první etapy se nabízí viladům s jednotkou 4+kk (interní značení Byt SO.04 - A) o celkové ploše 111,92 m2 s vlastní zahradou 276,21 m2. Nemovitost je orientována na západ a sever. Dispozice je následující: v přízemí se nachází vstupní chodba, toaleta, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem o užitné ploše 37,51 m2 se vstupem na venkovní terasu a zahradu, horní patro se třemi samostatnými neprůchozími ložnicemi, komorou a hlavní koupelnou. K nemovitosti je v rámci ceny zahrnuto: zahrada, 1 vyhrazené venkovní parkovací stání a 1 úložní venkovní kóje.
Lokalita, v níž nový projekt vzniká, spojuje klidné bydlení v zeleni se všemi možnostmi, které nabízí menší město. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost: park, škola, školka, cyklostezky, obchody, sportovní areál, potraviny Penny i lékař, zkrátka vše patřící k modernímu bydlení. Jedná se o klidnou ulici, přitom vzdálenou pouhých 5 min pěšky od centra města. Z Unhoště je skvělá dopravní dostupnost do Prahy i Kladna (vlakem či autobusem).

V rámci developerského projektu neplatíte daň z nabytí nemovitosti ve výši 4%.
Více informací o projektu naleznete na těchto odkazech: www.bydlenivzatisi.cz

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej