783 36 Olomouc

Prodej Dům 5 390 000 Kč
783 36 Olomouc


Popis
Prodej dvou typů rodinných domů v obci Křelov - Břuchotín. Rodinné bydlení kousíček od Olomouce - autem do Globusu 4:10 minut, po značku Olomouc 4:32 minut. Blíž už to nejde. Nadstandardně velké parcely, žádné tzv. paneláky naležato, blízko Litovelské Pomoraví a přírodní koupaliště Poděbrady, cyklostezka přímo za Vaším pozemkem. Projekt se má v příštím roce kompletně postavit. Zbývá pár rodinných domků k prodeji. Pokud plánujete bydlet v rodinném domku s parkovacími místy a velkou zahradou jen 5 minut od Olomouce, je pro Vás tento projekt ideální. Díky FND nabízíme i speciální financování pomocí FND řešení a splátky budete mít mnohem nižší než v případě klasické hypotéky. V tabulce ve fotopříloze jsou uvedeny ceny i rozměry a foto RD, který jsme stavěli v rámci jiného projektu.
Projekt bude realizován ve dvou etapách s předpokládaným dokončením 2. etapy v 4Q/2020. Cena rodinného domu zahrnuje pozemek a standardní vybavení.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej