273 63 Kladno

Prodej Dům 3 999 000 Kč
273 63 Kladno


Popis
Rádi byste bydleli v klidném a zdravém prostředí na vesnici, ale zároveň se nechcete vzdát výhod velkoměsta? Hledáte dům pro sebe a svou rodinu, který můžete přizpůsobit vlastním potřebám a upravit si ho podle svých představ? Stále více toužíte po přírodě, ale v žádném případě nechcete přijít o své dobře placené místo v Praze? Tak už nedělejte žádné kompromisy, protože tato nemovitost v Bratronicích je pro Vás ideální příležitost splnit si svůj sen. Tento dvoupodlažní dům s kamennými základy je z části podsklepený a disponuje i půdou (úložný prostor). Dům byl postaven v roce 1939, v roce 2000 byla vyměněna plastová okna a položena nová střecha značky Bramac a v roce 2010 proběhla rekonstrukce elektrických rozvodů v 1. patře. Nyní byl dům využíván, jako dvougenerační. V přízemí i v prvním patře je dispozičně řešen, jako 2+1 a součástí pozemku o celkové ploše 700 m2 je i velmi prostorná stodola, kterou můžete buď zbourat a zvětšit si tak zahradu, nebo využít různými způsoby. Umím si představit, že pod rukama šikovného kutila se ze stodoly může stát například domácí autodílna.
Ochuzeni nebudou, ale ani ti nejmenší. Zdejší MŠ a ZŠ jsou vzdáleni od domu pouhých 10 minut chůze. V obci najdete také praktického lékaře pro děti i dospělé, obchod, poštu a několik restaurací.
Mezi významné stavby v obci patří zejména původně gotický kostel Všech svatých. Dnešní zařízení kostela pochází z doby kolem poloviny 19. století. V současné době byly dokončeny vnitřní stavební úpravy a kostel byl znovu vysvěcen. Kromě pravidelných bohoslužeb se zde pořádají tradiční vánoční koncerty.
Vášniví bruslaři a cyklisté jistě ocení místní cyklostezku v krásném okolí řeky Berounky, v blízkosti lesů, luk a polí. Nebo si přijďte dobít svou energii do areálu Botanika- oázu sportu i relaxace uprostřed malebných křivoklátských lesů, který je umístěn v 8 minut autem vzdáleném Horním Bezděkově. Najdete zde venkovní bazén, saunu, privátní whirlpool, kosmetický salon, masáže, ale také lanové centrum, projížďky na koních, tenis, golf atd. Každodenní frekventované autobusové spojení s Prahou (Zličín), nebo Kladnem je ze zastávky, která je vzdálena pár minut od domu. Autem se do Kladna dostanete za 18 minut (13 km) a do Prahy na Zličín za 29 minut (23 km). Navíc Vám můj kolega Richard Šálený může zařídit to nejlepší financování na českém trhu. Už teď se těšíme na milá setkání s Vámi v této výjimečné, přírodou protkané lokalitě, ve které si jistě každý z Vás najde to své - realitní makléřka Vlaďka Halbychová.
En. náročnost b.: F - Velmi nehospodárná (261 kWh/m2 za rok)
Cena: včetně provize, včetně právního servisu.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej