411 15 Litoměřice

Prodej Dům 1 290 000 Kč
411 15 Litoměřice


Popis
Nabízím k prodeji rekreační chatu (rok výstavby 2010) v obci Třebívlice - Dřevce s pozemkem o rozloze 1341 m2. Chatu mohu doporučit tomu, kdo hledá klidné místo pro víkendovou relaxaci s rodinou v srdci CHKO České středohoří (20km od Lovosic, 25km od Loun) Okolí vybízí k procházkám, cyklo výletům po romantickém a neobjeveném středohoří. V létě z pozemku sklidíte chutné třešně, na podzim vlašské ořechy. Na celé parcele je velice kvalitní půda, která vám předurčuje vaše pěstitelské úspěchy. Každý rok jsme si vozili domácí jablka, rybíz, jahody. Dispozice pozemku vytváří maximální soukromí na okraji chatové oblasti. Po zazimování budete vyhlížet jaro a těšit se na první cestu na chatu.
Protože jsme si původně chatu chtěli ponechat k vlastnímu užití, tak jsme dbali na její kvalitu provedení. Stojící na opravdu pevné železobetonové základně, má jednu obytnou místnost, připravenou půdní vestavbu určenou ke spaní a dočasné chemické WC. Voda bude vyřešena studnou. (objednáno vyvrtání) Do chaty je zavedena elektřina. Do budoucna bude možné jednoduše přistavět koupelnu.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej