614 00 Brno

Prodej Dům 8 500 000 Kč
614 00 Brno


Popis
Prodej hrubé stavby RD dispozice 5 kk ve výjimečné lokalitě na ulici Panská lícha v Brně – Obřanech.
Možnost dokončení domu dle přání standardu klienta, toto ovšem není podmínkou.
Jedná se o rekreační domek se všemi náležitostmi jako rodinný domek.
Na ulici Panská lícha lze zřídit trvalé bydliště, funguje zde doručování pošty, odvoz odpadu, asfaltová příjezdová komunikace je v zimě udržovaná. Veřejné osvětlení se předpokládá do cca 3 let. MHD autobus č. 57 je vzdáleno cca 1 km (jezdí směr Halasovo nám., Lesná)
K prodeji jsou celkem 3 rekreačních domky různých velikostí se společnou příjezdovou cestou. K domům již hotové inženýrské sítě - el, plyn, O2 internet - televize, kanalizace řešena čističkou odpadních vod. Vrtaná studna s pitnou vodou – levný náklad na vodu. Retenční nádrž na zalévání u každého domu. V ceně domku je vrt pro tepelné čerpadlo hl. 130 m (včetně potrubí vyvedeného až domu) pro instalaci tepelného čerpadla - nízké náklady na vytápění. V létě je možné některými tepelným čerpadly také chladit.
Cena za dokončení domku je 1,7 mil. Kč.
Příjezdová cesta od asfaltové komunikace až po poslední RD bude zpevněna.

Velikost vlastního pozemku 765 m2
1/3 příjezdové cesty = 67,6 m2

Výměry domu
Vnitřní užitná plocha (bez příček, komínů obvodových stěn, se započítáním 1x schodiště mezi 1-2NP, včetně technické místnosti a schodiště) 161,78 m2
Terasa 37,50 m2
Přístřešek pro auta 32,58 m2


CENÍK:

RD 1: 6.300.000 Kč
RD 2: 6.700.000 Kč
RD 3: 8.500.000 Kč

(Cena za zastřešenou hrubou stavbu včetně vlastních pozemků, spoluvlastnických podílů k příjezdové komunikaci, inženýrským sítím a technologiích (studna, čistička, požární nádrž, kanalizace, vodovod, plynovodního řádu).)

Jde o jedinečné bydlení v Brně obklopené lesy.
V blízkosti nabízených RD se nachází hotel s restaurací Panská lícha, jezdecký areál a několik rodinných domků.
Průkaz energetické náročnosti nemusí být zpracován z důvodu výjimky dle §7a odst. 5 zákona č. 406/2000 Sb. proto udáváme ve třídu G.
Skutečná energetická nárčnost bude záležet především na výběru oken a dveří dle nároků budoucího uživatele. Domky jsou vyzděny z cihel HELUZ tl. 38 a vyhovují aktuální normě i bez zateplení.Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej