664 12 Brno venkov

Prodej Dům 6 900 000 Kč
664 12 Brno venkov


Popis

Dům / dispozice a umístění
1.NP - V přízemí domu se nachází komerční prostor o celkové výměře 60m2, v současnosti využíváno jako sídlo firmy pro výrobu betonových výrobků. Dále oddělenými dveřmi je vstup do bytu/kanceláře o výměře 18m2. Součástí přízemí je i garáž. Dvůr domu o velikosti 188m2 slouží pro potřeby firmy. Najdeme zde přístřešek, stejně tak schodiště sloužící pro přístup do patra, kde jsou přes chodbu v zádveří rozděleny samostatné vstupy do dvou bytových jednotek.
2.NP - Byt o dispozici 3+kk, 43m2. Byt o dispozici 2+kk, 31m2.

Na pozemku dvorního traktu jsou již zpracovány další projekty pro rozšíření objektů pro bydlení, a tedy i výrazné zvýšení investiční návratnosti.

Dům / stav
Bytový dům byl dokončen v roce 2013, a to za použití velmi kvalitní materiálů a moderních zařízení. Fasáda zateplena polystyrénem o tloušťce 5 cm proti přehřívání v letních měsících, ze štítu domu 8 cm, 6 komorová plastová okna, střecha zateplena minerální vatou o tloušťce 23cm. Zdivo přesné tvárnice broušené porotherm zděné na izolační pěnu - tloušťka zdi 35 cm, to vše a jiné výrazným způsobem snížilo náklady na topení, kde každý byt má vlastní měření energií.
Dále byly použity kvalitní obklady a dlažby RAKO, kamerový systém se záznamem, připojení k internetu a mnohé jiné.

Lokalita / blízké okolí
Předností této lokality je velké množství pěkných míst vhodných jak k odpočinku, tak sportovním aktivitám. V okolí domu se nachází široká paleta občanské vybavenosti - MŠ, ZŠ, obchody, dětská hřiště, restaurace, aj.
Jedná se o lokalitu, kde je příjemné bydlení.

Parkování / doprava
Samotná lokalita má vynikající dopravní dostupnost.
Dopravní spojení do Brna je časově ideální nejen autem, ale i za pomocí IDS JMK.
Velkou výhodou je možnost využití části dvoru pro parkování 4 aut. Dále možnost bezproblémově parkovat, a to jak přímo u domu, tak v těsné blízkosti.

Financování / investice
Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde se Vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru.
Vhodné jako investice na pronájmy, kde jsou v současnosti všechny bytové jednotky dlouhodobě pronajímány. Možnost využití kombinace bydlení a podnikání
Také se nabízí konzultace s možností provedení úprav a rozšíření přízemí pro účely bydlení, stejně jako realizace staveb pro bydlení ve dvorním traktu.

Kompletní servis.

Vzhledem k zajímavé nabídce, doporučuji osobní pro

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej