Prodej  stavebního pozemku 727 m², Kostelec nad Černými lesy, okres Praha-východ

Prodej Pozemek 3 490 000 Kč 727 m²
Kostelec nad Černými lesy, okres Praha-východ


Popis
Rád bych Vám nabídl prodej stavebního pozemeku o výměře 727 m2 na kterém se nachází zděná rekreační chata, která je nyní připravena k rekonstrukci. Chatu lze také využít jako zázemí při stavbě nového domu, který je na pozemku možné dle územního plánu postavit. Pozemek s orientací na jih se nachází na okraji obce Kostelec nad Černými lesy. Jsou na něm vzrostlé ovocné stromy, které lze ponechat při tvorbě nové zahrady. Přípojky inženýrských sítí jako je voda, elektřina jsou samozřejmostí. Příjezd k nemovitosti je po klidné asfaltové komunikaci sloužící téměř výhradně obyvatelům či návštěvníkům zdejších domů. Místo v zástavbě rodinných domů s pěknými zahradami poskytuje bezpečí i soukromí. V centru obce (10 min. chůze) najdete plnou občanskou vybavenost.
Dopravní spojení zajišťuje příměstský autobus, kterým se lze dostat k železniční stanici Říčany, obchodně-zábavní zóně v Čestlicích nebo až ke stanici metra Háje. Okolí s krásnou přírodou je protkáno cyklistickými i turistickými stezkami, rozlehlé Voděradské bučiny pokračují krajem Josefa Lady.
Těším se s Vámi na prohlídku, kterou můžeme uskutečnit i o víkendech. Financování nemovitosti jsem schopen zajistit na 100% hodnoty nemovitosti, v případě dobré bonity klienta. Vhodné pro rodinu s dětmi.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej