Prodej bytu 1+kk 41 m², U Elektry, Praha 9

Prodej Byt 1+kk 3 815 380 Kč 41 m²
U Elektry, Praha 9


Popis
Krásný nový byt 1+kk o podlahové ploše 40,70 m2 s lodžií (4,80 m2) v dynamicky se rozvíjející čtvrti Hloubětín od společnosti FINEP. Výhodou bydlení v novostavbě je, že neplatíte daň z nabytí nemovitosti ve výši 4% a především si můžete uzpůsobit byt podle svého vkusu. V naší nabídce naleznete velké množství podlah, obkladů, interiérových dveří a mnoho dalšího, ze kterého vytvoříte vaše vysněné bydlení. První etapa se skládá ze dvou budov. Jedné pětipodlažní a druhé sedmipodlažní. Celkem v první etapě vznikne 92 nových bytů.

Projekt spojuje výhody života ve městě, spolu s možností odpočinku v zeleném vnitrobloku. V blízkosti projektu se nachází základní i mateřská škola, poliklinika, pošta i několik nákupních center. Do budoucna je navíc v lokalitě plánovaná výstavba dalších rezidenčních domů, prodejních prostor a služeb.

Hloubětín má výtečnou dopravní dostupnost do centra města. Byty se nachází přímo u tramvajové zastávky a pouhých 5 minut od metra Hloubětín. V centru Prahy jste tak bez problémů do 20 minut. Okolí je protkáno cyklostezkami vedoucími například z Karlína až do Hrdlořez a řadou sportovišť. Relax si můžete užít v přírodním parku Rokytka u stejnojmenné říčky.

Naše společnost FINEP se na trhu s nemovitostmi pohybuje již od roku 1995 a dlouhodobě jsme v TOP 3 největších developerů v rezidenčním i administrativním segmentu v České republice.

Předpokládaný termín dokončení projektu 03/2022.

Fotografie a vizualizace jsou ilustrativního charakteru-domluvte si s námi schůzku pro bližší informace.

Při kontaktu prosím uvádějte evidenční číslo E01B00512

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 1+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej