Prodej bytu 2+kk 61 m², Sanderova, Praha 7 - Holešovice

Prodej Byt 2+kk 7 990 000 Kč 61 m²
Sanderova, Praha 7 - Holešovice


Popis
Byt 2+kk s balkónem a parkováním s nově nainstalovanou kuchyní, vestavnými skříněmi a pračkou. Na chodbě jsou velké úložné prostory na míru. Na balkóně je osvětlení a v oknem jsou též elektrické přeokenní žaluzie.

Vše je nové a nepoužívané. Záruka na vybavení kuchyně a vestavné skříně do 12/2021, záruka na spotřebiče a práčku do 12/2024. Záruka na byt od developera trvá do 8.7. 2020.

V zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji byt 1+kk o podlahové ploše 55,9m² s balkónem 5m². Byt se nachází v 5. patře a náleží k němu 1 parkovací místo v podzemní garáži a sklep. Okna bytu i balkón jsou orientovány na východ a poskytují výhled na řeku a zeleň na ostrově a na Libeň.

Poplatky 4 730,-Kč/měs. + elektřina.

Marina Island je projektem moderních bytových domů s výhledem na řeku v jedné z nejoblíbenějších pražských čtvrtí - Praha 7 Holešovice, které se v časopise Guardian umístily v žebříčku 10 nejlepších rezidenčních lokalit v Evropě. Přednostmi bydlení na Marině Island je zázemí recepce, bezpečnost, klid, výhledy na řeku a vynikající dostupnost.

V dochozí vzdálenosti se nachází tramvajová zastávka Maniny, přímo u projektu staví okružní holešovický autobus č.156 se zastávkami Nádraží Holešovice, Vltavská, OC Stromovka, Strossmayerovo náměstí. Autem díky Bubenečskému tunelu přejedete město během 15 minut.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 2+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej