Prodej bytu 2+kk 61 m², Ocelářská, Praha 9 - Libeň

Prodej Byt 2+kk 5 490 000 Kč 61 m²
Ocelářská, Praha 9 - Libeň


Popis
Prodej bytu 2+kk, 61m2, v ulici Ocelářská, Praha 9 - Libeň. Byt je družstevní s nulovou anuitou, v současné době bez možnosti převodu do osobního vlastnictví. Daň z nabytí se tomto případě neplatí.

Byt je určen k rekonstrukci nebo úpravám dle vašich představ, včetně umístění kuchyňského koutu, instalaci kotle, krbu nebo el. přímotopů.

Rekonstrukce domu: nová fasáda, výtah, plastové stoupačky, elektroinstalace, plynové rozvody a střecha. Společné prostory budou finálně dokončeny po výstavbě výtahu.

Byt je situován v 5.patře cihlového domu, v současné době bez výtahu. Výstavba výtahu je plánována a bude financována z vlastních zdrojů bytového družstva, které má stálý příjem z pronájmu komerčních prostor a bytu. Díky tomu jsou zde velice nízké měsíční provozní poplatky.

Veškerá občanská vybavenost se nachází v místě. Obchody, lékárna, poliklinika, obchodní centrum Galerie Harfa, O2 Aréna, základní škola a školka, pošta, dětské hřiště, stanice metra B Českomoravská a autobusu je 200m.

Možnost financování hypotečním úvěrem pouze se zástavou jiné nemovitosti.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízím také videoprohlídku v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Jelikož není známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme nejhorší energetickou třídu G.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 2+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej