Vondrákova, Brno - Bystrc, Jihomoravský kraj

Prodej Byt 2+1 4 600 000 Kč 60 m²
Vondrákova, Brno - Bystrc, Jihomoravský kraj


Popis

Bez účasti RK prodám byt 2+1 v klidné lokalitě v Brně - Bystrci, na ulici Vondrákova. Byt o celkové ploše 60m2 se nachází ve 2. patře domu, který prošel kompletní rekonstrukcí - nová fasáda se zeteplením, nová okna, vstup do domu a balkony. Jedná se o typ bytu se dvěma plnohodnotně velkými pokoji, každý se samostatným vstupem a praktickou šatnou. Také byt prošel celkovou rekonstrucí včetně vyzdění jádra a nových rozvodů. Na rekonstruci se nešetřilo, byly použity kvalitní materiály, na podlahách jsou krásné lakované parkety, kuchyňská linka vyrobena na zakázku...byt je doladěn do posledního detailu a může zůstat kompletně vybavený. Celkové náklady na bytovou jednotku za minulý rok činily cca 4000,-Kč/měsíčně vč. FO a elektřiny. Na jednotce vázne zástavní právo banky, které bude při prodeji uhrazeno.
Na prodej nespěchám a prosím, aby mě nekontaktovaly realitní kanceláře. V případě, že jste přímými a vážnými zájemci, neváhejte mě kontaktovat.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 2+1 objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej