Žilinská, Ostrava - Poruba-sever, Moravskoslezský kraj

Prodej Byt 5+1 4 690 000 Kč 87 m²
Žilinská, Ostrava - Poruba-sever, Moravskoslezský kraj


Popis

Prodej bytů, spolu 5+1 se dvěmi soc. zařízeními v Ostravě - Porubě.

Prodám dva propojené byty, dohromady 5+1, 2 koupelny, 2 WC, 2 předsíně, původní vestavěná skříň, balkon, zvýšené přízemí, 2 sklepy. Dům je 4-podlažní, 3 patra bez výtahu, zateplený, s novými okny. Byty jsou v prvním nadzemním podlaží, družstevní s plochou 87m2, měsíční poplatky velmi nízké. Součástí bytů jsou kompletně rekonstruovaná zděná jádra: dvě koupelny (1x vana, 1x sprchový kout, 2 umyvadla), dvě WC s umyvadly, nové obklady, zděné skříňky atd.

Byty se nacházejí na okraji čtvrtého porubského obvodu u lesoparku a rybníku v Pustkoveckém údolí ve velmi klidném prostředí s nejlepším ovzduším v Ostravě. V blízkosti najdete do 5-10 minut chůze školu, 2 školky, poštu, obchod i zdravotní středisko s lékárnou. Velmi dobrá je možnost parkování přímo před vchodem a obslužnost MHD, která ovšem není v doslechu ani v dohledu (bus ve dvou směrech, tram ve čtyřech směrech do 10 minut chůze). V případě potřeby lze byty opět oddělit a jeden z nich pronajmout či prodat.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 5+1 objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej