691 81 Břeclav

Prodej Dům 900 000 Kč
691 81 Břeclav


Popis
Se souhlasem majitele Vám zprostředkujeme prodej vinného sklepa s pozemkem pro výstavbu rekreačního bydlení v obci Brod nad Dyjí. Zastavěná plocha sklepa je 33 m2, celková plocha pozemku včetně sklepa je 192 m2. Šířka pozemku je 8,5m, délka 23m. Sklep stojí u hlavní silnice směrem na Drnholec. Přístup na pozemek je možný také po nezpevněné komunikaci ze zadní části. Plocha přípravny i místnosti nad sklepem je 25m2, délka chodby do sklepa je 5m s šířkou 2m a délka sklepa je 10m. Na pozemku je možné postavit stavbu k rekreačnímu bydlení s číslem evidenčním. Obec Brod nad Dyjí se nachází v těsné blízko Novomlýnských nádrží, které jsou vyhledávanou lokalitou pro rybaření. Dále je zde několik cyklostezek po kterých se můžete dojet od Mikulova i Znojma. V blízkém okolí je aqualand Moravia, Pálavské vrchy, zámek Mikulo nebo Lednicko-Valtický areál. Do Brna dojedete za 35 minut, do Znojma za 45 minut a do Mikulova za 15 minut.
V případě potřeby Vám zprostředkujeme financování koupě přes našeho smluvního partnera.

Vám vyhovující termín prohlídky zašlete na e-mail makléře, který Vás následně bude telefonicky kontaktovat.

V případě více vážných zájemců bude kupující vybrán na základě parametrů stanovených prodávajícími. Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná (dle ) Cena: 900 000 Kč

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej