253 03 Praha - západ

Prodej Dům cena neuvedena
253 03 Praha - západ


Popis
Prodej 7 pasivních, nadstandardních rodinných domů s vysoce kvalitním materiálovým zpracováním.

Rodinné domy se nachází v jižní části obce Chýně, okres Praha - západ s výhledem hlavní obytné části do volné krajiny. Obec Chýně je plně občansky vybavená: základní škola, školka, zdravotní středisko, přibližně 250 metrů od RD je supermarket BILLA. Cesta autobusem PID na stanici metra Zličín trvá 11 minut.

Rodinné domy 5 + kk stojí na pozemcích o velikosti od 578 m2 do 791 m2 a mají užitnou plochu s garáží, závětřím a terasou 221 m2. Výrazným prvkem jsou ekonomická bezrámová dřevohliníková okna Alphawin, která šetří náklady a optimalizují výdej energií. Vchodové dveře mají speciální konstrukci energeticky úsporných dveří ze dřeva a izolačních materiálů s venkovním hliníkovým opláštěním dveřního křídla a rámu, s 5 bodovým automatickým zámkem a zafrézovanými panty pro větší únosnost a bezpečnost.

Domy jsou vybavené moderními pokročilými technologiemi. Kompaktní jednotka PKOM4 se 2 tepelnými čerpadly rakouského výrobce PICHLER s certifikací pro použití v pasivních domech, zajišťuje větrání interiéru s rekuperací tepla, ohřev či chlazení vzduchu a ohřev teplé vody. Inteligentní systém TAP HOME udržuje v domě příjemné prostředí, pohodlí a komfort, do kterého se budete rádi vracet. Rekuperační jednotka ve spojení s centrálním zvlhčovačem vzduchu umožňuje regulovat vlhkost vzduchu v domě na optimální úroveň dle potřeb uživatele. Součástí vybavení domů jsou také elektricky nastavitelné venkovní žaluzie s možností řízení natáčení dle aktuálních meteorologických podmínek, dveřní vrátník s možností kontroly příchozích osob a komunikace i vzdáleně z mobilních zařízení, dále zabezpečovací systém a centrální vysavač.

Rodinné domy jsou ve výstavbě a právě teď si ještě můžete vybrat design materiálů podle svého uvážení.

Neplatíte žádnou provizi ani administrativní poplatky.

Ceny: od 22 833 000 Kč do 24 523 000 Kč

www.slunecna-alej.cz

www.instagram.com/slunecnaalej

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej