787 01 Šumperk

Prodej Dům cena neuvedena
787 01 Šumperk


Popis
Rodinný dům, zastavěná plocha s nádvořím 139 m2 +
slunná zahrada 1141 m2 – terénní úpravy, udržovaný trávník, vlastní studna,
nové zpevněné plochy s betonovými patkami pro terasu a přístřešek na auta, zpevněný vjezd, z části nový plot.
V klidné části Sobotína, 10 min. autem do Špk, bus, vlak, ZŠ, MŠ, ...
Nové přípojky: vodovodní řád, plyn, elektřina, kanalizace.
Cihlový dům, částečně podsklepený, suchý, nové zateplení miner. vatou, nová plast.okna a vchod. dveře, oboustranně vzor zlatý dub. Nový plyn.kotel Viessmann s dálkovým ovl. mob.telefonem, nové radiátory Korado, rozvody v mědi, rozvaděče pro podlahové vytápění, bojler 160 l, bezdrátové připojení k internetu, wifi, zabezpečení s alarmem na mob.
Vnitřní dispozice: přízemí: kuchyně + 2 pokoje, koupelna s WC, chodba, předsíň, šatna, techn. místnost, sklep. Přízemí k nastěhování, samonivelační potěry nyní bez podlah.krytin a sanity- účelově nedokončeno – každému se líbí něco jiného, vymalováno na bílo. Podkroví k rekonstrukci, zvažovány 2 pokoje + koupelna – vyvedeny přípojky a odpady.
Složený nový stavební materiál : střešní krytina, minerální vata, cihly...
Možno upravit i na 2 samostatné apartmány – výborné okolní vyžití pro ubytované, zámek s wellness 5 min.pěšky, sjezdovka, v krátké dojezdové vzdálenosti Skřítek, lázně Velké Losiny, ski areál Klepáčov, Kouty nad Desnou, Červenohorské Sedlo,...
Klidné, slunné místo s báječnými sousedy. Rekontrukci jsme poctivě dělali sami pro sebe, ale naše děti se rozhodly bydlet jinde:-)
Zaručujeme solidní jednání, osobně provedeme zájemce a představíme mu všechny klady, popř.zápory:-) domu . Cena dohodou

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej