389 01 Strakonice

Prodej Dům 3 950 000 Kč
389 01 Strakonice


Popis
Nabízíme Vám novostavbu prostorného rodinného domu 4+kk v Újezdě u Vodňan cca 4 km od Vodňan a 25 km od Českých Budějovic. Dům se nachází na pozemku o velikosti 470 m2 v krásné lokalitě 4 km jižně od Vodňan v nově zbudovaném ZTV s dobrou dopravní dostupností. Jedná se o nízkoenergetický zděný bungalov o zastavěné ploše 140 m2, stavěný z kvalitních materiálů. Při konstrukci domu je kladen důraz na kvalitu, dlouhou životnost stavby a energetické úspory. Cihelné zdivo Porotherm, kvalitní okna s trojsklem, podlahové vytápění, záruka na konstrukce. Dům je na pozemku umístěn tak, aby měli obyvatelé dostatek slunce během celého dne a je dispozičně řešen jako 4+kk s možností klientských změn dispozice. Součástí domu při předání jsou podlahové krytiny, vybavení koupelen, obložky, dveře.Samozřejmostí je oplocení pozemku ze zadní strany (betonový plot) a z obou boků pozemku, vydlážděné chodníky a parkovací stání pro 2 osobní automobily. V základní variantě není zahrnuta kuchyňská linka a osvětlovací tělesa. V současné době je možné změnit barvu fasády, zařizovací předměty, dlažby, obklady, obložky a podlahy.

Výstavba domu již byla zahájena. V současné době je hotová základová deska a 4. Q 2019 bude započata hrubá stavba. Dokončení plánováno na konec I. čtvrtletí roku 2020. Dům si můžete zarezervovat složením 250 tis Kč a doplatit po dokončení. Na nemovitost zajistíme vhodné financování. Měsíční splátka 11.523,- Kč při úvěru 3 mil Kč.
★ Operace: Prodej
★ Typ nemovitosti: Dům, vila
★ Okres: Strakonice
★ Adresa: Vodňany, Újezd
★ Celkem podlaží: přízemí
★ Plocha podlahová: 115 m2
★ Plocha zastavěná: 140 m2
★ Plocha vlastního pozemku: 476 m2
★ Prodáno: Ano
★ Druh objektu: cihlová
★ Vybavení: Vana
★ Stav objektu: ve výstavbě (hrubá stavba)
★ Dostupnost: Příměstská doprava, Auto, I. třída
★ Infrastruktura: Škola, Školka, Restaurace, Pošta, Obecní úřad, Lékař
★ Energetická náročnost budovy: B - Velmi úsporná | podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej