735 42 Karviná

Prodej Dům 11 999 000 Kč
735 42 Karviná


Popis
Nabízíme prostorný rodinný dům s vnitřním bazénem o bytové jednotce ( 9+2) v Horním Těrlicku. Jedná se o dvoupodlažní dům v perfektním stavu s užitnou plochou 590 m.
V přízemí: zádveří, garáž, bytová jednotka 2+kk, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, spíž, komora, prádelna, WC, technická místnost, bazén, sauna.
2NP: Chodba, šatna, 5 pokojů a 2 koupelny.
Samostatně stojící dvougaráž.
V přízemí domu se nachází bazén s vířivkou a nezávislá bytová jednotka 2+kk. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem s podlahovým topením. Z obývacího pokoje je vstup na velkou terasu s posezením. Dům je napojen na kanalizaci, obecní vodovod, elektřinu. Plyn je na hranici pozemku. Nemovitost je v perfektním stavu, velmi prosvětlena a je v prodeji s kompletním vybavením domu. Dům je také velmi vhodný jako reprezentativní sídlo firmy pro podnikání.
Dům doporučuji všem, kteří hledají nadstandardně prostorné bydlení v klidném prostředí.
Průkaz energetické náročnosti bude v případě žádosti předložen po prohlídce, s ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění je rodinný dům aktuálně označen jako "G" a tak je pro účely jeho předběžné nabídky (inzerce) tato zákonná povinnost splněna Třída energetické náročnosti: (dle ) Cena: 11 999 000 Kč

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej