664 83 Brno venkov

Prodej Dům 5 590 000 Kč
664 83 Brno venkov


Popis
Hledáte bydlení pro Vás a Vaši rodinu ve vyhledávané obci s výbornou občanskou vybaveností a zároveň kousek od města Brna?

Máme pro Vás tuto nabídku prodeje dvougeneračního, řadového, částečně podsklepeného rodinného domu. Dům disponuje vjezdem z hlavní silnice, hezkým dvorem, hospodářským stavěním a svažitou zahradou. Rodinný dům se nachází v obci Rosice, která leží pouhých 16 kilometrů od města Brna.

Celková plocha činí 1.163 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 701 m2 a zahrada 462 m2. Užitná plocha rodinného domu činí přibližně 236 m2.

Nabízená nemovitost do tvaru „L“ je částečně podsklepená, zděná se smíšeného zdiva, se sedlovou střechou, s hospodářskými budovami na dvoře, s venkovním posezením pod pergolou s grilem a svažitou zahradou.

Rodinný dům byl využíván pro rodinné bydlení na základě dvou bytových jednotek, které se zde nacházejí. Po levé straně objektu je patrová jednotka o dispozici 4+kk a po pravé straně objektu je přízemní jednotka o dispozici 2+1.

Podlahy v celém domě jsou převážně pokryté dlažbou, v některých pokojích nalezneme dřevěnou podlahu. Okna jsou částečně původní, dřevěná, některé jsou plastová. Nad jednotkou 2+1 se nachází půda s vchodem z dvorní strany a pod ní je menší sklep. Druhá jednotka není podsklepena. Přípojky na pračky nalezneme v obou jednotkách.

Velkou výhodou nabízené nemovitosti je přímý vjezd z uliční strany do dvora, kde může být zaparkovaný Váš automobil.

IS: obecní vodovod, elektřina 230 V a 380 V, kanalizace + jímka, topení – plynový kotel (každá jednotka má svůj plynoměr).

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče v RK!
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu: m.molnarova@credoreal.cz.

Cena: 5.590.000, - Kč

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej