569 43 Svitavy

Prodej Pozemek 220 000 Kč
569 43 Svitavy


Popis
Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek ve tvaru nepravidelného trojúhelníku v osadě Nectava, která se nachází půl kilometru jižně od obce Březinky, v okrese Svitavy. Momentálně se na pozemku nachází menší rodinný dům v horším technickém stavu, který se dá buď zrekonstruovat nebo zde postavit dům nový.
Celková plocha nemovitosti činí 126 m2. Zastavěná plocha a nádvoří je 97 m2 a zahrada 29 m2. Šíře pozemku je 12,03m2, kratší délka 12,3m2 a druhá délka 13,49m2.
Co se týče inženýrských sítí, odpady jsou svedeny do jímky a je tu možnost napojení se na obecní vodovod a elektřinu.
Pozemek je vhodný na výstavbu buď rodinného domu, ale i chalupy, protože leží na opravdu nádherném místě. Konkrétně se jedná o parcely č. 154/2 a stavební parcelu č. 42/1, vše v katastrálním území Březinky.
Obec Březinky patří do okresu Svitavy a nachází se v jihovýchodním cípu Pardubického kraje. Její součástí je osada Nectava, kde se nabízená nemovitost nachází. V obci bydlí kolem 129 obyvatel, v osadě Nectava přibližně 30 lidí. Pod osadou prochází místní komunikace číslo 366, která vede do Konic a na druhou stranu do Jevíčka. Krajské město Svitavy je vzdálené pouhých cca 30 kilometrů.
Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.
V případě zájmu o více informací, nebo o prohlídku nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle, nebo emailu: h.prochazkova@credoreal.cz.

Cena: 220.000, - Kč

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej