735 42 Karviná

Prodej Dům 7 990 000 Kč
735 42 Karviná


Popis
Nabízíme na prodej prostorově nadstandardní rodinný dům s dvougaráží a příslušenstvím jako je venkovní krytý bazén, samostatná sauna, zahradní domek a terasa, v maximálně bezpečné a klidné lokalitě Těrlicka, na ulici Satelitní, výpadovka směr Třanovice.

Jedná se o zděnou dvoupodlažní stavbu s dispozicí 5 + 1 viz. foto příloha, po částečné modernizaci v roce 2016, kdy byla obnovena fasáda a obložení domu, podhledy v obývacím pokoji, nově vystavěna krbová vložka s komínem do přízemí domu pro lokání otop a vyměněn plynový kondenzační kotel. V témže roce byla položená nová venkovní dlažba, obnoveno oplocení, branka a brána, byla instalována nová zahradní chatka a došlo ke kompletní rekonstrukci bazénu a bazénové techniky.

Napojení na veškeré inženýrské sítě – elektřina, vodovod, plyn, kanalizace. Internet a TV příjem rovněž k dispozici bez omezení signálu. Podlahové vytápění a ohřev vody kondenzačním kotlem na plyn. Koupelna s WC v obou podlažích.

Garáž součástí domu, rozměr 6 x 7 m, přístup z obytné části, pojme 2 automobily, el. vrata, dále lze rozšířit o venkovní stání. Místnost nad garáží slouží jako tělocvična, přístupná z pokoje ve 2. nadzemním podlaží.

Součástí prostorné terasy je kryté venkovní posezení, zánovní bazén s posuvným zastřešením, maximální hloubkou 1.95 m a rozměry cca 8 x 4 m, dále zde máte k dispozici samostatně stojící finskou saunu a dřevěný zahradní domek. Vše lemují vzrostlé túje a okrasný porost, což poskytuje spolu s rozlehlým pozemkem maximální pocit soukromí. Terasa a příslušenství orientováno jihozápadním směrem s výhledem na pohoří Beskydy a Lysou horu - příjemný relax až do západu slunce.

Pozemek, na kterém nemovitost stojí, má výměru 3.277 m2, rozměr cca 70 x 45 m, je oplocený a přístupný z veřejné obecní komunikace.

Lokalita velmi žádaná pro svou strategickou polohu mezi městy a snadný dosah dálnice ČR-PL. Výborná dostupnost i v zimě, v blízkosti zastávka BUS.

Ulice Satelitní má délku 165 m, je slepá, navazuje na ulici Třineckou, směr Těrlicko - Třanovice a adresu má na ní celkem 9 rodinných domů. Jedná se o klidné místo s velmi dobrými sousedskými vztahy.

Nemovitost kolaudována roku 1998, průběžně udržována a částečně modernizována. Bez právních vad a břemen.

PENB uvádíme hodnotu G - štítek není zatím k dispozici.
En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná
Cena: cena včetně služeb RK a AK.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej