616 00 Brno

Prodej Dům cena neuvedena
616 00 Brno


Popis
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům 5+1 s užitnou plochou 145 m2 ve vyhledávané lokalitě Brno - Modřice s garáží, parkováním pro dvě vozidla na pozemku, zahradou 610m2, celkovou plochou pozemku 765m2, letní terasou a prostornými pokoji.

Kolaudace proběhla v roce 1998. Dům je postaven v systému VELOX, okna jsou plastová, stropy – VELOX. Střecha je valbová s dřevěným krovem, střešní krytina – bet. tašky BRAMAC. Objekt je připojen na veškeré inženýrské sítě, elektro 220V, 380V, plynová přípojka, vodovodní řád, odpady jsou napojeny na veřejnou kanalizaci, ÚT s vlastním plynovým kotlem BAXI s ohřevem teplé vody. Podlahy jsou v celém objektu plovoucí, v koupelně, na chodbách a v kuchyni dlažba. Schodiště dřevěné (z desek Hurdis uložených na zdivo VELOX, vše na ocelovém nosníku).

Dispozice domu: před domem se nachází parkovací stání pro jedno vozidlo a vjezd do garáže. 1. NP - za vstupním zádveřím s šatní skříní průchod přes technickou místnost do garáže, pak prostor chodby se vstupem na toaletu, do koupelny a dvou pokojů (koupelna s vanou, sprchovým koutem, pračkou a umyvadlem 11m2, kuchyně s kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, troubou a mikrovlnkou - s jídelnou 17.5m2, obývací pokoj 27.5m2, ložnice 21m2, šatna 6.5m2, WC 2m2). V této části lze vystoupat otevřeným schodištěm do 2.NP. Z kuchyně je přímý výstup na zvýšenou terasu, orientovanou jižním směrem.

Ve 2.NP se nachází chodba s nábytkem a přístupem do dvou dětských pokojů (pokoj 1 – 15m2, pokoj 2 - 15.5m2, WC 2.5m2). Dále se zde nachází samostatná toaleta a vstup na půdu.

Pozemek je rovinatý (výhodou je sousedící nemovitost jen z jedné strany), na pozemku lze postavit ještě další nemovitost s vlastním vjezdem. V současné době lze využívat také vjezd na pozemek (u vstupu do domu) a parkovat s několika vozy.
Zahrada je osázená zelení, orientovaná na jihovýchod.

Dům je umístěn blízko centra obce, kde je veškeré občanské vybavení (škola, školka, zastávky, zdravotní středisko, obchody, restaurace). Do centra Brna10 minut.. Přijďte se na vlastní oči přesvědčit o jedinečnosti tohoto domu. Cena v RK.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej