387 01 Strakonice

Prodej Dům 3 950 000 Kč
387 01 Strakonice


Popis
Prodej řadového domu v centru města Volyně vhodného pro bydlení i podnikání.
V současné době je celý dům úspěšně pronajímán za účelem celoročních krátkodobých pobytů, k dispozici celkem 17 lůžek - zajímavý roční výnos.
Dům je vkusně a kvalitně zrekonstruovaný - dřevěná okna i podlahy, nová kamenná dlažba ve dvoře, podlahové vytápění ve wellnes místnosti s luxusní saunou, vyhřívanou vířivkou, lehátky, sprchou, WC, apod.
Nemovitost se skládá ze dvou propojených traktů. V čelní části bývalý byt 1+1, nyní kuchyně, společenská místnost a sociální zařízení.
Následuje dvorek se vstupy do wellness a mezonetového bytu se čtyřmi ložnicemi, z nichž jedna se může jednoduchou přestavbou proměnit v kuchyni (stačí obnovit přípojky).
Vytápění zajišťuje výkonný elektrický kotel plus tepelné čerpadlo umístěné na střeše. Dům je napojený na veřejnou kanalizaci i vodovod, je zde také možnost využití vody z vlastní studny v kuchyni. Plynová přípojka připravená na domě. Parkování na ulici. Vybavení v ceně. Jedná se o nemovitou kulturní památku.
Ve Volyni je veškerá občanská a dopravní infrastruktura - MŠ, ZŠ, střední školy, lékaři, kino, koupaliště, řeka, výborné autobusové i vlakové spojení. Město leží v nadmořské výšce 461 m, v předhůří centrální Šumavy. Strakonice vzdálené 12 km, Vimperk 18 km, Praha 120 km.
Více informací u makléřky.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej