742 35 Nový Jičín

Prodej Dům 1 800 000 Kč
742 35 Nový Jičín


Popis
Dům s menším pozemkem o rozměru 510 m2 se samostatným vjezdem do garáže, postavený na okraji původní zástavby v klidné ulici. Nemovitost je určena k rekonstrukci, případně přestavbě. Staticky je zcela v pořádku. V přízemí je vstupní chodba (9m), chodba s kamny a el.kotlem (9m), kuchyně (12m), spižírna, koupelna s WC (3m), pokoj 1 (23m), pokoj 2 (17m). Z chodby je také vstup do sklepa. Do podkroví vede samostatné schodiště přímo ze vstupní chodby. Z prvního pokoje (11m) se vchází na velkou terasu (12m) a do druhého pokoje (14m). Po stranách šikmin podkroví jsou další volné prostory, vhodné jako šatny, případně k rozšíření stávajících pokojů. Samostatně stojící, průchozí garáž má 22 m2.
Rd je prakticky ihned obyvatelný. Okna jsou vyměněná za plastová se žaluziemi. Doporučujeme výměnu vnitřních vedení (elektřina, voda, kotle).
Vytápění je řešeno ústředním topením s napojením na kotel na TP a elektrokotel. Ohřev vody el.bojlerem v koupelně.
Odpady napojeny na kanalizaci. Plyn veden v komunikaci před domem, napojení možné.
Odry jsou menší město s velmi hezkým okolím Oderských vrchů. Nedaleký sportovně zábavný areál v Tošovicích nabízí spoustu možností celým rodinám. Napojení k dálnici do 4 minut, dosah dojezdu do Ostravy 35 minut, N.Jičína 20 minut.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej