411 15 Litoměřice

Prodej Dům 2 499 990 Kč
411 15 Litoměřice


Popis
Ve výhradním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout tradiční venkovský dům s přilehlými hospodářskými stavbami, rozsáhlým uzavřeným nádvořím, samostatnou stodolou a zahradou. Všechny budovy jsou zděné s původními stavebními prvky. Jedná se o zachovalou zemědělskou usedlost vhodnou k trvalému bydlení nebo podnikání. Lze předělat i na dvougenerační dům.
Nemovitost se nachází v centru klidné obce Jenčice na Litoměřicku, po dálnici jen 45 minut od Prahy, v malebné kopcovité krajině Českého Středohoří s úžasným geniem loci. Oblast je známá též jako "Zahrada Čech". Jde o ceněnou zemědělskou oblast s kvalitní ornou půdou a mírným klima, kde se mimořádně daří ovocným stromům i plodinám. Je to nádherný komplex staveb prověřený svou historií. Byl postaven již v 19. století (v roce 1882), poctivě vybudován a v průběhu let udržován. Zájemce musí počítat s případnou rekonstrukci (vybudovat koupelnu, rozvod odpadu a jiné, dle potřeb nového zájemce).
Celková rozloha pozemku 2097 m2. Obytná část má obvodové zdi o šířce 60 cm a kvalitní kamenné základy. V roce 2006 položena nová střecha a zrekonstruován centrální komín. Aktuální dispozice 3+kk o ploše 100 m2, možno rozšířit půdní vestavbou nebo do přilehlého hospodářského traktu. Z obytné místnosti s kuchyní (26 m2) projdeme do obývacího pokoje (25 m2), ze kterého vstoupíme do ložnice (22 m2). Vytápění plynovými waw kamny, které jsou ve všech místnostech. Komín v obýváku je připraven na připojení krbových kamen.
K dispozici je také členitý sklep s klenutými stropy pro skladování plodin nebo vybudování vinného sklípku s posezením, s vinotékou.
Voda do domu je napojená z vlastní studny, možnost připojení obecního vodovodu na hranici pozemku, ohřev vody el. bojlerem. Dům je napojen na elektřinu a zemní plyn. Záchod původní suchý, je umístěn na dvoře. Koupelna v domě vybudována není. Energetická třída budovy G. K domu přiléhá hospodářský trakt (chlév, stáj, seník, dřevník). Samostatná stodola 15x11 m, za ní udržovaná zahrada 597 m2 s několika ovocnými stromy.
Doporučujeme prohlídku této zajímavé nemovitosti, neváhejte se obrátit na makléře. S případným financováním Vám rádi pomůžeme.
Obec Jenčice se nachází 1 km od města Třebenice s kompletní občanskou vybaveností, 14 km od královského města Litoměřice, a pouhých 68 km od centra Prahy. Po dálnici jste v Praze za 45 minut.
Cena: včetně provize a právního servisu.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej