391 65 Tábor

Prodej Dům 880 000 Kč
391 65 Tábor


Popis
Předmětem elektronické aukce je zděný RD 3+kk (4+kk), s vlastním uzavřeným dvorem o celkové výměře 352m2. Dům má 3 místnosti + jednu menší (komora, popř. pracovna) 1x toaletu s koupelnou. Voda - dálkový vodovod. Odpad je do kanalizace. Kromě bydlení je na pozemku celkem 7 místností, jako sklad, dílna, prostor na uhlí, dříví, chlív a venkovní toaleta. Velký prostor skýtá i půda. Nábytek, vybavení může i nemusí zůstat, bude určeno dle kupujícího.

Dům působí celkově čistě a bez vlhkosti. Nutná investice do omítky, která je poznamenány stářím objektu. RD je v klidné části ulice a v blízkosti je náměstí Bechyně. Parkování před domem nebo na dvoře.

Investice: RD je vhodný pro trvalé bydlení, ale i jako chalupa nebo pro investici k pronájmu, jelikož lázeňské město Bechyně, je celoročně navštěvovaným a vyhledávaným městem v Jižních Čechách.

V lázeňském městě Bechyně se nachází veškerá občanská vybavenost , 2x základní škola, mateřská škola, školní jídelna, zdravotní středisko, pošta, knihovna.Též různé obchody a firmy, jako např. 3x stavebniny, autoservisy, truhlářství, elektro obchody, Tesco, Coopy, Terno, 3x cukrárna, lékárny a další.

Pro více informací volejte mob.č. 777 941 971 – Jaroslav Polák. Prohlídka se bude konat ve středu 3.6.2020 ve 12.00 hodin. Doporučujeme potvrdit účast. Pokud by se nikdo nenahlásil, prohlídka by se nekonala. Účast na prohlídce, není podmínkou pro účast v aukci.

Nemovitost není zatížena žádnými dluhy, exekucemi nebo jiným omezením, která by bránila převodu na nového vlastníka. Do aukce si podává nemovitost sám majitel, aby měl dosaženou co nejvyšší cenu. Omezení Věcného břemena bytu a užívání měl dřívější majitel a zaniká, jak je uvedeno na katastrálním úřadě a to týden před aukcí 4.6.2020.

Do 7 dnů se aukční jistota vrací zpět na účet všem, kromě případného vítěze aukce.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem.
Zájemci o nemovitost, doporučujeme se seznámit se skutečným a současným stavem nemovitosti, zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce.

Veškerý právní servis zajištěn od A do Z a náklady hradí spol. AUPROL. Doporučujeme navštívit u nás záložku „Ceník a služby“

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej