273 09 Kladno

Pronájem Pozemek cena neuvedena
273 09 Kladno


Popis
REALITY PRO TEBE - Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu pozemek o výměře 1.981m² na Kladně v klidné městské části Motyčín. Pozemek rovinatý, nepravidelného tvaru, zatravněný, příjezd možný ze dvou stran, přístupová komunikace zpevněná. Pozemek je dislokován v zastavěné oblasti rodinných domů a komerčních staveb (sklady). Na pozemek přivedena elektřina, vodovodní přípojka u pozemku (možné přivedení na pozemek). Pozemek určen k dlouhodobému pronájmu s více účely využití. Možné umístění mobilheimu, karavanu, maringotky nebo využití pozemku pro účely vybudování zahrádky apod.

Pozemek je možno pronajmout jako celek, nebo si pronajmout pouze část. V případě pronájmu pouze části pozemku je nutné počítat s dalšími nájemci.

Cena pronájmu dohodou v závislosti na využití pozemku a především na druhu pronájmu (celku nebo pouze části pozemku). Majitel pozemku si vyhrazuje právo výběru nájemce mj. dle využití pozemku, výši předložené nabídky za pronájem, preferenci nájemce dle využití pozemku jako celku nebo pouze jeho části a délky pronájmu.

Lokalita: Kladno - Motyčín
Vlastnictví: Osobní
Plocha pozemku: 1 981 m2
Kategorie objektu: pozemek

Elektrika: Ano
Vodovod: Ano (u pozemku)
Kanalizace: Ne (možnost napojení)

Pro bližší informace a sjednání termínu prohlídky prosím kontaktujte makléře.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej