Krásněves, Kraj Vysočina

Prodej Pozemek 1 544 235 Kč 2695 m²
Krásněves, Kraj Vysočina


Popis

Prodáme velký stavební pozemek v obci Krásněves, který se skládá ze třech samostatných stavebních parcel o výměrách 893 m2, 890 m2 a 912 m2. Celková výměra je tedy 2 695 m2. Územním plánem obce jsou parcely určeny ke stavbě rodinného domu.

Pozemek je na klidném místě na samém konci obce Krásněves. Působí, že je téměř na samotě, protože je kousek za hlavní obydlenou oblastí spolu s dalšími dvěma domy. Zprava pozemek sousedí s lesem, zezadu na něj navazuje louka a za ní les, zleva stavební parcela. Naproti je jeden dům a penzion s výletní hospůdkou. Za pozemkem končí silnice a dále do lesa vede turistická stezka a cyklostezka. Pozemek je mírně ve svahu, má krásný výhled do krajiny Vysočiny.

Před pozemek je zavedena elektřina. Voda a čistička bude nutná vlastní. Přes jednu parcelu vede věcné břemeno sousední studně. Na pozemku jsou již vzrostlé stromy a keře, které parcelu zepředu hezky cloní.

Základní občanská vybavenost (škola, školka, obchod, lékař, pošta) je v obci Radostín nad Oslavou (3km).

Vzdálenost do: Velkého Meziříčí 11km, Žďáru nad Sázavou 15km, Jihlavy 36km, Brna 66 km, Prahy 154 km.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej