Černolická, Všenory, Středočeský kraj

Prodej Pozemek 4 980 000 Kč 649 m²
Černolická, Všenory, Středočeský kraj


Popis

Nabízím ke koupi pozemek v malebném údolí obce Všenory, jenž nenabízí pouze skvělou dopravní dostupnost a občanskou vybavenost, ale i překrásné výhledy a prostředí pro bydlení. Pozemek je situovaný ve stávající zástavbě rodinných domů se zajímavě řešenou zahradou. Na pozemku se nachází podsklepený rodinný dům případně vhodný k rekonstrukci. K dispozici vlastní studna a elektřina + ostatní sítě (vodovod, kanalizace, plyn) na hranici pozemku. Současná zastavěná plocha pozemku je 100 m², dle územního plánu obce lze rozšířit až na 129 m².

V docházkové vzdálenosti se nachází autobusová zastávka (cca 1 min); nová mateřská školka, základní škola, pošta, fitness centrum (do 10 min); vlakové nádraží, fotbalové hřiště (do 15 min). Velice dobrá dostupnost ostatních služeb a občanské vybavenosti (v blízkém okolí mnoho restaurací, Lidl, Billa, benzinové stanice a další,..).

Autem se za 5 minut dostanete na Strakonickou dálnici, po které se za chvíli dostanete až do samotného centra Prahy.

V okolí se taktéž nachází mnoho lesů a cyklostezek vedoucích podél řeky Berounky, takže o volnočasové aktivity rozhodně není nouze.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, e-mailové adresy dumvsenory@seznam.cz nebo na telefonním čísle 605 047 742. 
S vážným zájemcem je, v případě rychlého jednání, dohoda o ceně možná. RK NEVOLAT!


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej