Tyršova, Černošice, Středočeský kraj

Pronájem Dům 27 000 Kč 233 m²
Tyršova, Černošice, Středočeský kraj


Popis

Nabízím k pronájmu byt v rodinné vile 2x 2+1/2G s obytnou plochou 164m2 ve dvou podlažích a užitnou plochou 233m2. Vila se nachází v dochozí vzdálenosti od Nové Vráže, ve které se koncentrují všechny základní služby občasné vybavenosti (200m): prodejna potravin Tesco, restaurace, kavárna/cukrárna, vinotéka. Zároveň je v pěší dostupnosti vlakové zastávky Černošice (1,1 km). Objekt je k dispozici k nájmu v původním stavu. Případně je možné vilu během 2-3 měsíců stavebně upravit na míru dle požadavků budoucího nájemce, buďto právě pro ubytování zaměstnanců nebo jako bydlení pro dvě rodiny.

Stavba je dvougenerační, v přízemí a podkroví jsou bytové jednotky s dispozicí 2+1, v obou podlažích jsou koupelny a WC. V přízemí navíc ještě zimní zahrada, na jejíž střeše je terasa přístupná z chodby obytné části podkroví. V suterénu jsou dvě samostatné garáže, uhelna, vodárna a sklep.

Na pozemku je možnost až 6 parkovacích stání. Dům je užívání včetně prostorné zahrady o výměře 966m2.

Pro více informací a domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej