252 64 Praha - západ

Prodej Pozemek cena neuvedena
252 64 Praha - západ


Popis
, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku v obci Noutonice.
Velkou výhodou pozemku jsou jeho dispozice: terén je upraven a vyrovnán, pozemek je po obvodu celý oplocen a osázen květinami a okrasnými dřevinami. Je celý zatravněný a stále zelený díky závlaze, rozvedené po celém pozemku.

Na pozemku se nachází zkolaudovaná studna (35 m hloubka) s celoročním dostatkem vody. Dále je pozemek opatřen přípojkou elektrické energie. Odkanalizování je možné pomocí jímky. Vybudování kanalizace a vodovodního řadu obec plánuje.

Tento rovinatý a krásný pozemek je součástí uzavřené lokality, ve které se nachází dva rodinné domky. Každý sousední dům má velkou zahradu, což zajišťuje dostatek soukromí budoucímu vlastíkovi. Společná příjezdová komunikace, jejíž 1/3 bude součástí prodeje (není součástí ceny), je využívána pouze současnými vlastníky domů a pozemků, je oplocená a uzamčená.

Obec Noutonice disponuje dobrou občanskou vybaveností: PID, obchod, vlakové spojení, škola (1. stupeň), školka, bus do Kladna.
Pro bližší informace a nazávaznou prohlídku neváhejte kontaktovat makléře. Ev. číslo: 625688. Energetický štítek: G

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej