533 41 Pardubice

Prodej Pozemek 890 Kč
533 41 Pardubice


Popis
Nabízíme k prodeji zajímavý jižně orientovaný stavební pozemek, který se nachází na okraji obce Vyšehněvice v těsné blízkosti nové zástavby. Obec Vyšehněvice je vzdálená cca 1km od Rohovladově Bělé. Pozemek o celkové velikosti 3444m2 je možné rozdělit na dvě až tři parcely, dle dohody s kupujícím a tudíž je možný odkup pouze části pozemku. Viz přiložená mapka. Na pozemku se nachází malý rybníček (cca 9x5m). Poloha a charakter pozemku nabízí možnost velmi klidného bydlení v obci s bohatým kulturním vyžitím a výbornou dostupností do okolních měst. Inženýrské sítě v těsné blízkosti pozemku, na jižním cípu pozemku se nachází kanalizace.
V obci se nachází obchod, dětské hřiště a restaurační zařízení. Veškerá občanská vybavenost je v 1km vzdálené Rohovládově Bělé (školka, škola, lékaři, obchody, fotbalové hřiště, autobusové nádraží apod.)
Polohou velmi zajímavá a vyhledávaná lokalita – PCE 14km, HK 22km, Chlumec n/C. 10km, Přelouč 10km, nájezd na dálnici D11 6km.
Cena 890 kč/m2. Nemáme zájem o spolupráci s RK, Děkuji za pochopení

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej