286 01 Kutná Hora

Prodej Dům cena neuvedena
286 01 Kutná Hora


Popis
Usedlost se nachází v typické vesnici obklopené lesy, loukami, rybníky a s památkově chráněnými statky. Tato usedlost je pouhých 10 minut autem od Čáslavi. K usedlosti je prosluněná zahrada o velikosti 4215 m2. Usedlost s obytným stavením, kůlnou, chlévy, stodolou a ohradní zdí. Úžasný prostor pro práci
i koníčky, pro zahradní párty pak přímo ideál. Tohle je venkovský dvorek jak má být, krytý ze všech stran, uzavřený před zraky z vnějšku, místo kde budete absolutně nerušeni. A z dvorku jdete přímo do chalupy. Zahrada vás stoprocentně nadchne. Ideální je to tady pro koně, ovce i další domácí zvířata. Od stodoly směrem k chalupě přicházíte na další zahradu - hospodářskou. Stavení má chodbičku, dvě prostorné místnosti v jedné je kachlová pec, jednu menší, z které je vstup do sklepa a může se stát třeba koupelnou. Pod stavením a kůlnou je zachovalý, klenutý sklep nejen na ovoce. Ve vesnici je zastávka autobusu. Studna je na pozemku, elektřina je ve všech budovách. Do stavení je zavedena voda z obecního vodovodu.
Nevolat RK.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej