760 01 Zlín

Prodej Dům cena neuvedena
760 01 Zlín


Popis
Chata se zahradou v místní části Jaroslavice - zahrádkářská osada „Na Vrše“.

Chata má zděnou a dřevěnou konstrukci a je kompletně podsklepena. Hlavní obytná část je v jedné místnosti a je zde zavedená elektřina v mědi. Komín je nově vyzděný a prostor u komína je nachystán pro osazení nových kamen.

Před chatou směrem do zahrady je položena betonová dlažba pro posezení. Kolem chaty jsou obezdívky a jako přístup ze zahrady k chatce slouží kamenné schody. Hned pod schody poblíž vstupu do sklepa jsou také dva kohoutky s užitkovou vodou čerpanou z místního potoka. Na úrovni chaty je nezatravněná plocha sloužící jako záhon. Zahrada je terasovitá, z velké části zatravněná. Jsou zde zasazeny mladé ovocné stromky - jabloně (rubín, rubinela, goldena), třešeň a broskvoň.

Tato chata se zahradou Je umístěna v zahrádkářské osadě na okraji Zlína s dobrou dostupností, jak MHD (zastávka necelých 700 m), tak automobilem. Možnost parkování nad osadou i pod osadou. Díky výborné poloze zahrady v osadě je možné vjet autem i přímo na pozemek.

Doporučujeme osobní prohlídku. Zajištění nejvýhodnějšího financování je pro nás samozřejmostí. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.
ID: 56338
Cena: info v RK, bez DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej