569 04 Svitavy

Prodej Dům 595 000 Kč
569 04 Svitavy


Popis
Nabízíme Vám k prodeji celoročně uživatelnou rekreační chatu s číslem evidenčním, s velkou zahradou a podsklepenou kůlnou na pozemku, v oblíbené lokalitě několik minut jízdy od přehrady Křetínka. Zastavěná plocha činí 43 m2, přibližná užitná plocha cca 60 m2 včetně obytného podkroví. Je přivedena voda z veřejného řadu, v chatě je rozvedena elektřina. Stavba je dřevěná, na betonové základové desce, se sedlovou střechou, místnosti jsou obloženy dřevem a dřevotřískou.
Vytápět lze dřevem v krbu nebo elektrickými přímotopy.
Zahrada o výměře 701 m2 je částečně rovná, pod chatou se svažuje, je kompletně oplocená a zatravněná. Na zahradě je umístěna podsklepená kůlna na dřevo. Vjezd na pozemek lze vybudovat zespod od silnice nebo z horní strany zahrady přímo k chatě.
Nemovitost se nachází na klidném místě na kopci, krytá veranda je orientována jižně, s hezkým výhledem přes údolí.
Obec Bohuňov má 150 obyvatel, je zde samoobsluha a obecní úřad, restauraci, školu i další občanskou vybavenost najdete v sousední Vítějevsi (2 km). Spojení zajišťují linkové autobusy, stejně jako do Letovic (10 km), Svitav (15 km), případně Brna (50 km). V bezprostředním okolí jsou louky a lesy, křetínská přehrada nabízí možnost koupání.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.
Cena: + provize RK.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej