Prodej  rodinného domu 167 m², pozemek 422 m², Šustalova, Praha 5 - Stodůlky

Prodej Dům 15 571 795 Kč 422 m²
Šustalova, Praha 5 - Stodůlky
původní cena 15 553 712 Kč


Popis
Nový dvojdomek 5+kk o rozměrech 167,30 m2 s vlastní zahradou a garáží. V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, pracovna, šatna a samostatné wc. Patro domu nabízí tři ložnice, přičemž jedna je velkoryse zařízena šatnou a vlastní koupelnou a koupelnu s vanou pro ostatní obyvatele domu. Automobil můžete pohodlně zaparkovat do vlastní garáže.

Jedná se o projekt ve velmi unikátní lokalitě přímo u metra B - Stodůlky. Spolu s výstavbou vzniká jedinečné místo s několika odpočinkovými zónami, dětskými hřišti, nákupními možnostmi apod. (Zobrazení lokality na mapy.cz u této nabídky je zastaralé a nezohledňuje aktuální stav podoby lokality, proto doporučujeme návštěvu místa.)

Projekt nabízí perfektní dopravní dostupnost. Cesta do centra trvá pouhých 15 min. bez přestupů. V blízkosti se nachází i několik autobusových linek. Lokalita je výborně napojena na Pražský okruh a dálnici D5. Letiště V. Havla se nachází pouhých deset minut jízdy autem.

Projekt je zkolaudovaný a ihned k nastěhování.

Fotografie a vizualizace jsou ilustrativního charakteru - navštivte nás pro bližší informace.

Při kontaktu prosím uvádějte evidenční číslo ZD3RDZ82

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej