Prodej Pozemek cena neuvedena
251 68 Praha - východ


Popis
Exkluzivně nabízím k prodeji krásný rovinatý prosluněný pozemek o rozloze 1373 m2 v obci Sulice - Hlubočinka, okres Praha východ.
Pozemek je na okraji zastavěných parcel s výhledem do krajiny a je určen k výstavbě RD s možností i dvou bytových jednotek.
Na pozemku se nachází veškeré inženýrské sítě kromě plynu, který je nedaleko + vrtaná studna. Veškeré poplatky za vodu a kanalizaci na obci již zaplaceny. Zastavěnost parcely je 30%.
V obci je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, soukromá škola, restaurace, pošta, OC několik, lékaři, MÚ a další úřady. V docházkové vzdálenosti autobusové zastávky linek 335,337,339, které vás dovezou do 30 min. na Budějovické náměstí. Od pozemku je vzálenost na zastávku 2 minuty. Obec Hlubočinka se nachází nedaleko Prahy cca 20 minut do centra 3 km od pražského okruhu. V blízkosti cca 5 km je zámek Štiřín, Oleško. Lyžařské středisko Chotouň, zimní stadion, sportovní areály, cyklostezky, ceněna je stezka Josefa Lady pro malebnost krajiny, v blízkosti fitnes, čajovna. K dispozici je golfové hřiště nebo sportovní areál Hlubočinka dětská hřiště a jiné sportovní i kulturní vyžití. Cena: 5 800.000,- Kč.
Kontakt: 702 034 444.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej