349 01 Tachov

Prodej Dům 4 550 000 Kč
349 01 Tachov


Popis
Předmětem prodeje je samostatně stojící rodinný dům v intravilánu obce Kostelec. Jedná se o zděný dům s 1.NP a obytným podkrovím. Dům je založen na betonových základových pasech, svislé nosné konstrukce jsou zděné, stropní konstrukce dřevěná trámová. Střecha je sedlová a střešní konstrukce je provedena jako dřevěný krov s taškovou krytinou. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem. Hlavní zdroj tepla v domě tvoří krbová kamna s teplovodním výměníkem. Topná soustava je teplovodní s topnými tělesy a jako záložní zdroj je možné využít el.přímotopy a el.topnou rohož. Ohřev teplé vody zajišťuje el. bojler o objemu 125 l. K domu patří téměř dokončený venkovní zapuštěný bazén s příslušenstvím o rozměrech 8x3,5 m. Dlažba na venkovní terasu a materiál pro dokončení bazénu je součástí prodeje domu.
Obec Kostelec se stala vesnicí Plzeňského kraje roku 2014, leží cca 2,9 km od obce Ostrov u Stříbra, dostupnost do Plzně 20 min autem směr Plzeň-Borská pole po dálnici D5. V Obci Kostelec je školka, pošta, obchod a pohostinství, veškerá občanská vybavenost se nachází v nedalekém Stříbře, dálniční přivaděč cca 5 km.V blízkosti také mnoho pracovních příležitostí.
Vřele doporučuji pro klidné bydlení v blízkosti přírody. S financováním Vám rádi pomůžeme.

Vybavení:
  Voda: Dálkový vodovod
  Doprava: Autobus, Silnice, Dálnice

Energetická náročnost nemovitosti:
  Energetická náročnost: C - Úsporná

Parametry nemovitosti:
  RZ: 419/RZ/38
  Kategorie: Domy
  Podkategorie: Rodinný
  Vlastnictví: Osobní
  Typ: Prodej
  Stav objektu: Novostavba

Ostatní parametry:
  Stavba: Cihlová
  Velikost: 4 pokoje
  Typ domu: Přízemní
  Počet podlaží: 1
  Zástavba: Obytná
  Umístění: Okraj obce
  Poloha domu: Samostatný
  Bazen: 1

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej