753 68 Přerov

Prodej Dům 3 350 000 Kč
753 68 Přerov


Popis
Nabízím k prodeji dvoupatrový rodinný dům ve střední části obce Černotín u Hranic (na Moravě). Dům je velmi prostorný a umožňuje levým průjezdem domu samostatný přístup do přízemí nebo do patra. Po vstupu do přízemí je zde samostatná koupelna, úložná místnost, kuchyň, obývací pokoj a ložnice. Z kuchyně je dále vstup do prostoru za domem, do technické místnosti a z ní do garáže.V patře se nachází koupelna, vstup do rozsáhlého podkroví, vstup do haly a z ní do dalších 5-ti místností. Dům prošel rekonstrukcí střechy, oken a fasády a částečně i interiéru přízemí v roce 2005. Voda je obecní i vlastní studna, elektro 220 V a 380 V, topení je zajištěno plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva, kanalizace je veřejná. Za domem se nachází částečně vybudovaný, zastřešený prostor pro posezení a gril, dále sklípek a přístavba se 2 místnostmi. Na ulici před domem je 9 obecních parkovacích míst. Dům je vhodný i pro komerční využití. Rychlé a férové jednání bude zvýhodněno.
Při komunikaci s naší Zákaznickou linkou uvádějte číslo zakázky 20022413. Upřed­nostněte prosím komunikaci prostřednictvím formuláře pod inzerátem.
★ Operace: Prodej
★ Typ nemovitosti: Dům, vila
★ Okres: Přerov
★ Adresa: Černotín, Černotín
★ Celkem podlaží: 2
★ Plocha zastavěná: 185 m2
★ Plocha vlastního pozemku: 411 m2
★ Druh objektu: smíšená
★ Vybavení: Sporák, Sprchový kout, Zděné jádro, Sklep, Garáž, Venkovní stání, U domu (veřejné), Kryté stání
★ Stav objektu: dobrý
★ Staří objektu: 1970
★ Dostupnost: Příměstská doprava, Auto, Vlak
★ Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná | podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej