739 46 Frýdek - Místek

Prodej Dům 4 890 000 Kč
739 46 Frýdek - Místek


Popis
Hledáte nové a moderní bydlení s výhledem na Hukvaldy, v malebné obci Krnalovice, 13 km od Frýdku-Místku?  
Nabízíme vám zděnou novostavbu RD 4+kk o užitné ploše 102 m2 s pozemky o výměře  944m2. 
RD je řešen jako jednopodlažní nepodsklepená stavba (bungalov)  a nabídne vám dostatečný prostor pro vaše bydlení s maximálním dispozičním využitím třech pokojů a obývacím pokojem s kuchyňským koutem.  Rodinný dům, který je postaven v kvalitním standardu je připraven k okamžitému nastěhování, v ceně jsou i terénní úpravy kolem domu ( zpevněné plochy včetně zadní terasy, na kterou se vstupuje z obývacího pokoje francouzským oknem) a oplocení pozemku ze tří stran. 
Dům je zděný (tepelně izolační tvárnice), založený na betonových základových pásech,  s valbovou střechou z dřevěných příhradových vazníků, střešní krytina střešní tašky.  Vstupní dveře a okna plastová s izolačními trojskly. Vytápění kombinací vytápění krbovými kamny a elektrickým podlahovým vytápěním ( el.topné kabely), ohřev TUV bojlerem. RD je napojen na elektřinu a vodu, likvidace odpadních vod řešena bezodtokovou jímkou, dešťová voda  svedena dešťovými svody a dešťovou kanalizací do akumulační nádrže na vlastním pozemku pro vlastní využití na zalévání zahrady. RD je přístupný z vlastní celoročně udržované komunikace. 
Autobusová zastávka je v pěší vzdálenosti, spojení na Nový Jičín, Příbor, Frýdek Místek, Ostrava. Díky dálnici D48 v pokročilém stavu realizace,  dojezd do Frýdku Místku 15 minut. Veškerá občanská vybavenost v obci Hukvaldy, ve vzdálenosti 3 km.
Při koupi tohoto domu naplatíte daň z nabytí nemovitosti ve výši 4% z hodnoty stavby, protože se jedná o první úplatný převod. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. 

Financování nemovitostí zajišťujeme vlastním partnerem bez poplatku.

Poznámka k ceně:

Číslo zakázky: 116576
Typ budovy: cihlová
Poloha objektu: samostatný
Typ domu: přízemní
Sklep: není
Energetická náročnost budovy: C - Úsporná
Bazén: Ne
Garáž: Ne
Velikost domu: 4 pokoje
Druh domu: rodinný dům
Počet podlaží objektu: 1
Stav objektu: novostavba
Plocha pozemku: 944 m2
Zastavěná plocha: 128 m2
Užitná plocha: 102 m2
Umístění objektu: klidná část obce
Obytná plocha: 102 m2
Kvalitativní standard: dům z klasických materiálů
Počet pokojů: 4

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej